wz


MENU
Novinky
Ke stažení
Články
Odkazy
Kontakt
Diskuze o Tarii
Diskuze o Spáru

MODULY
Taria
Záhvozdí
Severní Taria
Pohraničí
Jihozápad

ZLÍNSKÁ BUŇKA
O nás
Osobní stránky
Tarij. družina

PŘÍSPĚVKY ČTENÁŘŮ
Dobrodružství
Svět
Družiny

   Odkazy      

Odkazy na české stránky
Taria
Druhá hlavaDalší stránky skupiny hrající v Tarii. Tentokrát si můžete přečíst velmi podrobné a přitom svižné zápisky z hraní, ať již starších dobrodružství, kde je ještě Taria ve své klasické podobě, nebo z doby novější, kdy si ji tato skupina přetvořila více k obrazu svému a přiblížila ji atmosféře renesance.
LlanowarPrvní družinové stránky, které patří skupině hrající v Tarii. Soudě podle stručné historie se jejich Pán jeskyně zdaleka nedrží jen připravených dobrodružství, ale oživuje Tarii i svými vlastními příběhy. Kéž by takových stránek přibývalo...

Dračí Doupě a jiná RPG
AltarOficiální stránky společnosti Altar - tvůrců pravidel Dračího doupěte. Zde si můžete objednat v sekci Katalog naše moduly.
dracidoupe.czPoměrně často aktualizované stránky věnované výhradně Dračímu Doupěti. Najdete zde mnoho rozšíření pro jednotlivá povolání, ale i články, eseje a několik dobrodružství.
Vukogvazdská družinaVelice pěkně provedené stránky známé české družiny, na kterých kromě informací o jejích členech najdete i popis světa, rady Dějmistrům anebo třeba doporučenou literaturu, kterou se lze inspirovat při tvorbě dobrodružství.
AsterionOficiální stránky modulu DrD Asterion na kterých najdete vše, co je s tímto světem spjato. Kromě přehledného výčtu všech realizovaných i chystaných modulů zde na Vás čeká několik bonusů v podbě kalendáře, jmen či slepých map.
Srdce ErineluZcela výjimečný internetový projekt - svět pro RPG nabízený ke stažení zcela zdarma. A první zveřejněné moduly napovídají, že elektronické vydání bude mít takřka profesionální úroveň. Že by soumrak Altaru? ;-)
Střepy snůČeská RPG hra Matouše Ježka, jednoho z lidí, kteří na Tarii vyrůstali. Styl této hry je hodně odlišný od Dračího doupěte, protože příběh vytváří hráči společně s Vypravěčem a mohou do něj i v průběhu hry významně zasahovat. Charlie vytvořil pro tuto hru sci-fi prostředí s názvem "Sen! Na doživotí..."
Příběhy ImpériaČeská RPG hra bratrů Ferencových známých pod společnou přezdívkou Ecthelion2. Umožní vám prožívat příběhy z viktoriánského období, kde se oblaka páry mísí ve vzduchu se starou britskou magií. Kniha je překrásně ilustrovaná.
Dračí doupě IIPřipravuje se nová verze legendární hry na hrdiny, na které jsme snad všichni vyrůstali. Členem vývojového týmu je i Charlie, takže určitý náznak tarijského stylu se v herní příručce jistě objeví.
SiraniePokud vás někdy lákalo zahrát si ve světě, kde budete už od začátku mocnými mágy nebo mýtickými hrdiny a budete zachraňovat rovnou celý svět, Siranie vám k takovým příběhům nabídne kultivované a nápadité pozadí.

Galerie
HavranGalerie obrazů a domovská stránka Davida "Havrana" Spáčila, předního českého výtvarníka v oblasti fantastiky, který je mimo jiné i autorem obálek k Záhvozdí a Severní Tarii.
Jan Patrik KrásnýDomovská stránka J.P.Krásného, významného českého fantasy malíře. Ano, toto je autor těch nádherných ilustrací z modulu Severní Taria. Prohlédnout si je můžete na jeho stránkách v sekci Illustration IV. zcela dole.

Odkazy na stránky v angličtině
Advanced Dungeons & Dragons
D&D oficiální stránkyStránky společnosti Wizards of the Coast, která je momentálně vlastníkem D&D systému. Odkaz vás nasměřuje přímo do sekce věnované D&D.

Design and Coding: Instant Solutions