wz


MENU
Novinky
Ke stažení
Články
Odkazy
Kontakt
Diskuze o Tarii
Diskuze o Spáru

MODULY
Taria
Záhvozdí
Severní Taria
Pohraničí
Jihozápad

ZLÍNSKÁ BUŇKA
O nás
Osobní stránky
Tarij. družina

PŘÍSPĚVKY ČTENÁŘŮ
Dobrodružství
Svět
Družiny

   Soubory ke stažení      

Dobrodružství
Dům Davida BrunaUkázkové dobrodružství z modulu Taria - Záhvozdí. Dobrodružství je vhodné i pro začínající hráče, kteří mohou poznat, že i jeden jediný dům může v sobě skrývat plno tajemství. (Soubor je ve formátu Adobe Acrobat)
CidarisUkázkové dobrodružství z modulu Severní Taria. Je určené mírně pokročilým hráčům, kteří již vědí, že ne všechny spory lze řešit pouze násilím. Příběh nás tentokráte zavede na širé moře... (Soubor je ve formátu Adobe Acrobat)
Světlo ve tměBonusové dobrodružství k modulu Záhvozdí. Tento příběh nebyl publikován přímo v modulu a je k dispozici pouze na těchto stránkách. Nejedná se o tradiční dobrodružství, tak jak jej znáte - proto je určené především pokročilým hráčům. Možná právě vám tento příběh ukáže, že někdy není třeba zabíjet nepřátele, řešit záhady, ale prostě jen se co nejvíce ponořit do nitra své postavy... (Soubor je ve formátu Word)
GurdannachUkázkové dobrodružství s popisem města z modulu Pohraničí. Napínavé pátrání po členech rozvětvené zločinecké sítě určené pro zkušené hráče. Ani královská ochrana totiž nemusí stačit k přežití. (Soubor je ve formátu Adobe Acrobat, zabalený jako .rar)

Ukázky z modulů
Malý úvod do světaÚvodník k Záhvozdí. Proč to děláme aneb Naše herní filozofie v kostce. (Soubor je ve formátu Word)
Drogad - MěstoPopís města Drogadu. Jedná se o ukázku z modulu Záhvozdí. Popis města se nesnaží být pouhým výčtem faktů, ale jedná se především o zdroj inspirace pro Pána Jeskyně při vytváření svých dobrodružství... (Soubor je ve formátu Adobe Acrobat)
Drogad - HistorieHistorie města Drogadu. Doplněk k popisu města, který vypadl z tisku modulu Záhvozdí. Tato kapitola doplňuje popis města Drogadu ... (Soubor je ve formátu Word)
K čemu svět?Úvodník k Severní Tarii. Vysvětluje, v čem se tento modul liší od jakéhokoliv jiného modulu pro DrD, který jste kdy četli. (Soubor je ve formátu Word)
Pozoruhodná místaUkázka z modulu Severní Taria, která se snaží inspirovat Pána Jeskyně několika netradičními místy, kam může zasadit své dobrodružství. (Soubor je ve formátu Adobe Acrobat)
Teorie a praxe RPGČlánek, psaný původně pro modul Pohraničí, který to bere hezky od začátku a vrší jeden příklad na druhý. Neusedíte u něj, protože dostanete hroznou chuť si zahrát. :-) (Soubor je ve formátu Adobe Acrobat)
Hry s příběhemÚvodník k Pohraničí. Příslib, že tentokrát se podíváme skutečně až na samotné hranice - nejen Tarijského knížectví, ale i vypravěčského umu jeho tvůrců. (Soubor je ve formátu Adobe Acrobat)
Náboženství a magieUkázková kapitola z modulu Pohraničí, pojednávající nejen o kněžích a čarodějích, ale také o místních pověrách a strašidlech. K tomu ještě navíc dvě zápletky. (Soubor je ve formátu Adobe Acrobat)

Povídky
DrakŘíká se, že Draci již v Tarii nejsou... A kdo ví, možná je to pravda. Ale příběhy o nich žijí stále... (Soubor je ve formátu Word)

Naše postavy
ShoanVšichni mu říkají "bastard Shoan". A taky to tak myslí. Hraje Zdeňa. (Soubor je ve formátu Word)
JohanBývalý městský kat v Drogadu. Teď se jako jednoruký žoldnéř toulá světem a hledá svoji pomstu. Hraje Charlie. (Soubor je ve formátu Word)
PrašgrimTrpasličí mnich, který vesele žil a smutně skončil. Pod kutnou na ostro a v životě na plno! Hrál Charlie. (Soubor je ve formátu Word)
Matula KeckaMatova postava z Charlieho tarijské družiny, upovídaný hobit z Llawa-Nlaru. (Soubor je ve formátu Adobe Acrobat)
KallistarMartinova postava z Charlieho tarijské družiny, kentaur z daleké země na jihu. (Soubor je ve formátu Adobe Acrobat)
StřepErikova postava z Charlieho tarijské družiny, exotický bojovník z Menida. (Soubor je ve formátu Adobe Acrobat)
ValpurgaMíšina postava z Charlieho tarijské družiny, venkovská čarodějka ze severní Tarie. (Soubor je ve formátu Adobe Acrobat)
Vein (s Kryštofem)Charlieho dvojpostava. Vein z Élthredu je neortodoxní půlelf, zčásti urozený hýřil a rádoby umělec. Z průšvihů jej obvykle tahá mrzoutský a sarkastický zbrojnoš jeho otce jménem Kryštof. (Soubor je ve formátu Adobe Acrobat)

Software
AcrobatMnohé soubory na těchto stránkách jsou k dispozici ve formátu Adobe Acrobat. Software určený k jejich čtení je ke stažení zdarma na tomto linku:

Design and Coding: Instant Solutions