wz


MENU
Novinky
Ke stažení
Články
Odkazy
Kontakt
Diskuze o Tarii
Diskuze o Spáru

MODULY
Taria
Záhvozdí
Severní Taria
Pohraničí
Jihozápad

ZLÍNSKÁ BUŇKA
O nás
Osobní stránky
Tarij. družina

PŘÍSPĚVKY ČTENÁŘŮ
Dobrodružství
Svět
Družiny

Zajímavosti o S. Tarii Charlie - 29.03.2004
Vznik modulu, komentáře k jednotlivým dobrodružstvím, perličky ze zákulisí and many more. Všechno, co jste kdy chtěli vědět o tvorbě modulu Severní Taria, ale báli jste se zeptat (možná by bylo lepší se neptat).
Zpět na článek: Zajímavosti o S. Tarii

Jmeno:
Email:
tři a sedm je celkem:

Andy - 24.03.2007
Dokonalý článek ;)

Filip - 14.08.2004
Ve Whitby se odehráva Stokerův Drákula...

Mrakoplaš - 19.05.2004
pendel: jseš tak trochu hovado, ne? (odpusťte ten výraz). Jakej hnus? Chtěl bych vidět, co by si napsal ty, pane mistře.

PENDEL - 04.05.2004
VAGINA MORE.
JE TO HNUS
.

RECLIK - 04.05.2004
Zde vložte svůj příspěvek.

Charlie - 14.04.2004
ondatrik: Ne, tam jsem bohužel nebyl. Měli jsme strach, že je to moc "profláknutá" památka, a že to bude moc turistické. Na fotce jsem viděl to obrovské parkoviště, které před tím a z té spousty aut se mi dělalo špatně. My jsme se snažili držet spíš stranou od těch hlavních památek, takže třeba Carnac jsme viděli, ale nebydleli jsme přímo v něm, ale v jedné menší vesnici poblíž ... jak ona se to jenom ... Ale nádherný byl na severu (kde leží i St. Michel) třeba říční přístav Dinan, ten doporučuju.

ondatrik - 11.04.2004
Ten článok je uplne dobrý!!! :-) V bretónsku som tiež bol, je to tam ohromné. Tak by ma zaujímalo či si bol aj na Mt. St. Michelle (snáď sa to píše tak nejak...)- taký kláštor na ostrove, hmmmm???

Nibowaka - 30.03.2004
...život je plný překvapení :?)

Charlie - 30.03.2004
Tohle patří spíš do sidkuze o dobrodružství Světlo ve tmě, ale přece: Ten příběh nebyl inspirován Nerudou, ale Hospodou Jamajka od Daphne Du Maurier. Proto z té knížky na začátku dobrodružství cituju - je to přiznání inspirace. Ten Neruda mě spíš překvapil...

Nibowaka - 30.03.2004
Charlie: Inspirace k dobrodružství je někdy docela velmi zajímavá :?) Chvilku jsem přemýšlel, kde už jsem viděl ten motiv té zápletky s vodními lupiči v tvém "Světlu ve tmě", a pak mi na mysli vyvstanul Neruda a jeho Balady a romance, konkrétně myslím Balada helgolandská... Taky beru inspiraci kdekoliv, někdy zdroj dokonce zjistim, až když na něj opět narazím, do té doby považuji s velkou dávkou sebevědomí náípad za úplně vlastní výtvor mé chabé fantasie :?)

Design and Coding: Instant Solutions